Ciğerci Mehmet

Ciğerci Mehmet ve SİZ Ciğerci Mehmet zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Ciğerci Mehmet eğitim ve destek programlarıdır.

İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır:

• Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.

• Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler.

• Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı.

• Askerliğini tamamlamış olmak.

• 2-3 ay süren eğitim programını tamamlayabilmek.

• Ciğerci Mehmet işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

Ciğerci Mehmet LİSANSI ALMANIN AVANTAJLARI

Ciğerci Mehmet işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak

Ciğerci Mehmet işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Ciğerci Mehmet uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler

Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Ciğerci Mehmet eksperlerinin size sağlayacağı destek ve danışmanlık.

Zengin İnsan İlişkileri

Bir takım olarak çalışacağınız ekibiniz ve müşterilerinizle kurucağınız iletişim size insan ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır..

Ciğerci Mehmet Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı

Ciğerci Mehmet işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. İşletmeciler ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Ciğerci Mehmet’ın en başarılı ürünlerinden Çiğer, bir Ciğerci Mehmet işletmecisi tarafından yaratılmıştır.

Kişisel Tatmin

Ciğerci Mehmet ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu olmanızı sağlar.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

Ciğerci Mehmet'ın size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Ciğerci Mehmet ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

ŞARTLAR

1- Franchise bedeli istenmemekte olup ; tüm gerekli işlemler Franchisor ile Franchisee arasında görüşülecektir.

2- İşletmenin Açılmasından 3 Ay sonra aylık 1000 Dolar  kar payı alınır.

3- Franchising verilecek yer tarafımızca onaylanıp tespit edilecektir.

4- Sözleşme süresi 5 yıldan aşağı olamaz.

5- Tüm yapılacak sözleşmeler noter aracılığıyla yapılacaktır. 


Sipariş! 0352 223 38 38 Çalışma Saatleri: 10:00-22:00
FRANCHİSİNG
  • Yıllardır istikrarlı bir şekilde büyüme trendi yakalamış Çiğerci Mehmet markasıyla sizde kar etmek için franchising başvurusunda bulunabilirsiniz.
Başvur